טיפים לבחירת דגמי איכות של פרגולות אלומיניום בשרון

פרגולות מתכתיות ידועות כחזקות, חסונות ואיכותיות באופן חסר תקדים. הידעתם כי גם בהן, ממש כמו בפתרונות הצללה שאינם עשויים מתכת, אתם עלולים להיתקל בחוסר התאמה? חלק מדגמי הפרגולות הללו עשויים להכיל מתכות גמישות עד כדי חוסר מוצקות ויציבות. בבתי אב רבים, בהם סברו המשפחות כי פרגולות מתכת מחסנות מחוסר יציבות, נצפו תקלות כמו עיקום, שיקוע ועוד. דיירים שהשכילו לבחור פרגולות מתכת יציבות עשו זאת רק לאחר שנעזרו במקבץ מידע מקצועי, ידוע למעטים. מעוניינים לדעת מה לבחור? קראו את השורות שלפניכם.

טיפ מס' 1: רכיבי היציבה וההטמעה צריכים להיות עשויים ברזל או פלדה

הפרגולה נקראת 'פרגולת אלומיניום' משום שהגג שלה הוא אשר עשוי אלומיניום. הגג מוחזק על ידי רגלי מתכת, שמוחזקות על ידי כלונסאות שמוטמעות באדמה. כל אחד מהרכיבים הללו צריך להיות עשוי ברזל, ורצוי ברזל מגולוון למניעת חלודה! אם תבחרו פרגולה שכל החלקים שלה, כולל אלו, עשויים באמת מאלומיניום, היא צפויה להתעקם לכם בימי החורף הקשים והסוערים והגג עשוי לעבור זעזועים ועיוותים. פרגולות אלומיניום בשרון שלא יאכזבו אתכם הן פרגולות ברזל עם גג אלומיניום! כל פתרון אחר אינו מומלץ לבחירה.

טיפ מס' 2: על הפרגולה להיות מפורזלת רק עם מתכות חזקות כגון ברזל ופלדה

מהו פרזול של פרגולות מתכת? כל מיני רכיבים המשמשים כאלמנטי מסגרת, למשל מוטות קטנים העוטפים אופקית את הגג ומחברים אותו לרגליים, מחזיקי-גג פנימיים, ועוד. אלו הרכיבים שאחראיים ליציבת הגג תוך שמירתו במקומו מעל הרגליים. מומלץ מאד לוודא שהם עשויים רק מברזל, משום שכל מתכת אחרת, ובוודאי אלומיניום, עשויה לגרום לעיקום ואף התנתקות הרכיב מהפרגולה. האלמנט היחיד שיכול להיות עשוי אלומיניום הוא גוף הגג.

טיפ מס' 3: פרגולות תריסים (רפפות) – יתרון; פרגולות על חשמל – יתרון

מדוע אלו יתרונות? משום שעם תריסים על הפרגולה אתם יכולים לווסת, ולא רק לאטום את כניסת אור השמש, ובכך להשתמש בו כמו במנורה מלאכותית בשעת קריאת ספר או עיתון. כשהפרגולה חשמלית, אתם יכולים לבצע תהליכים אלו באמצעות שלט רחוק חכם ולהימנע ממאמץ הכרוך בסיבוב ידיות וזיזים פנימיים בפרגולה.
 
למידע נוסף אודות פרגולות בשרון היכנסו לבול עץ