טיפים מקצועיים לבחירת סוככים באשדוד

אם אתם מכוונים לרכישת סוככים באשדוד, מאד מומלץ לעבוד עם חנות מקצועית. הדבר נובע משתי סיבות מרכזיות: קודם כל, זהו לא מוצר מסוג "שגר ושכח", אלא כזה שאתם בהחלט צריכים חברה מייעצת שתדריך אתכם כיצד לתפעל את המוצר ולשמור עליו למשך שנים כעמיד, ובר שימוש. שנית, במידה ואתם בית עסק, לחברה כזו ישנה יכולת לסייע לכם בפאן השיווקי באמצעות הסוכך. היא מספקת ללקוח סככה מודפסת על פי הזמנה ומטמיעה אותה על פי דרישתו.

טיפ מס' 1: בוחרים סוכך? ודאו שיש לו רצועת בד קטנה להגנה מקרינת שמש ישירה

רצועה זו נמצאת בקדמת הסככה, כשהיא מאונכת לחלק העיקרי שלה. אפקט ה- 90 מעלות בינה לבין הסככה יוצר פס אורכי שתפקידו, הלכה למעשה, לחסום את השמש ולאפשר יציאה חלקה מהחנות בלי לספוג את קרניה. אבל בכך לא סגי. רצועה זו היא גם האובייקט הראשון שעוברי האורח רואים כשהם מבחינים בסוכך שלכם. לכן, בחנויות ובעסקים מנצלים אותה להטבעת כיתובים, שמות עסקים ומסרים שיווקיים קליטים.

טיפ מס' 2: בחרו את תשתית הסוכך הרלוונטית לכם ביותר

ניתן לבחור בין סוכך מרקיזה, סוכך לא רחב בעל צורה של רבע מעגל, לבין סוכך זרועות, שהוא סוכך רחב ומלבני, לרוב מזדקר כלפי מטה ולא מקביל לגמרי לקו הרצפה. הסוכך הראשון מיועד לפתחים קטנים כמו מרפסות כביסה של בתים, ואשנבים קטנים בבית העסק, בעוד הסוכך השני מיועד לפתחים גדולים בהם יש צורך בהצללה: מרפסות שמש, פתחים של חצרות וכמובן כניסות רחבות יריעה של בתי עסק.

טיפ מס' 3: בחרו עיצוב נדרש ליריעה

מומלץ לדבוק ביריעה מבד דראלון, אשר נודעת היטב באיכותה ובעמידותה. היא קשיחה, יציבה, ושלא כמו יריעת בד שמשונית כבדה, משרה תחושה של קלילות כאשר חולפים מתחתיה. ניתן לבחור גוון אחד עבורה או להסתמך על מספר גוונים. כאשר עושים זאת, הדבר בא להגשים עיצוב מבוקש או להסדיר כיתוב עסקי על הסככה. היתרון של חנות סוככים באשדוד הוא שכל הדקורציות עבור הסככה אפשרויות להטמעה. בהדמיית המחשב שלה תוכלו לראות שכמעט כל דגם שתכננתם להציב בשטחכם ניתן למימוש הלכה למעשה.