דקים

דקים

דקים אשר עשויים מעץ הם פתרון אלגנטי מאוד ופתרון מקסים במיוחד עבור בתים עם חצר או גינה פרטית. אם אתם רוצים לשבת בגינה שלכם, לשתות קפה בבוקר או לאכול ארוחות ערב נעימות בלילות הקיץ, דקים הם פתרון אידיאלי אשר יכול לעזור להגשים לכם את כל החלומות. במקום להציב את שולחן האוכל שלכם על הדשא המתנדנד ובכך לפגוע בו ניתן ליצור פתרון נעים ונקי, בדמות דק אשר עשוי מעץ איכותי.

דקים של עץ הם דבר שניתן לראות בצימרים רבים ולא בכדי. המטרה של צימרים היא להעניק חוויה נעימה מאוד לאנשים שבאים לנפוש בהם. לא פעם הצימרים מציעים לנופשים להנות מארוחות באוויר הפתוח, בחיק הטבע, כאשר הם יושבים על דקים אשר עשויים מעץ איכותי. ישנם מקומות בהם יש ג'קוזי מפואר בחוץ אשר מוצב על אותם דקים.

דקים צריכים להיות עמידים לפגעים שונים של מזג אוויר משום שהם מוצבים בחוץ במשך כל ימות השנה. לצורך כך חשוב לבחור דקים אשר עשויים מעץ איכותי ועמיד. חשוב מאוד לוודא שהדק שהתקנתם בחצר ביתכם לא ייהרס או ייפגע לאחר גשמי החורף או לאחר ברד. רגע לפני שמתקינים דקים בחצר כדאי לנסות להבין אילו דקים הם איכותיים יותר ואילו דקים הם אולי זולים יותר אך האיכות שלהם נמוכה הרבה יותר.

דקים מתאימים לאותם אנשים אשר מחפשים להנות מהגינה שלהם ולמקסם בצורה מלאה את ההנאה שלהם ממנה. אם גם אתם רוצים להנות מכוס קפה במרפסת, מארוחת בוקר מפנקת באוויר הפתוח או מארוחת ערב בלילות הקיץ החמימים הפתרון של דקים יכול להיות מצויין עבורכם. הפתרון מצויין גם על מנת לשדרג את המראה של הכניסה לבית. כך שגם מסיבות פרקטיות וגם מסיבות של יופי ועיצוב כדאי להציב בכניסה לבית או בחצר האחורית משטח דקים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דק ללא ברגים  דקים בשרון